KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997253
nr 1499 7253
Palle Svensson
(1911-1991), Sverige
Oljemålning, "Havet vid Bovik". Monogramsignerad. Olja på duk, 33x44 cm, yttermått inklusive ram: 36x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:47:43
30/10 06:25:26
100 kr
31/10 19:42:43
Palle Svensson
Läs mer om Palle Svensson